niedziela, 3 lipca 2011

Pingwiny z Madagaskaru - pierwsza próba haftu krzyżykowego

Właśnie skończyłam wyszywać haftem krzyżykowym zarys postaci Skippera, Szeregowego, Rico i Kowalskiego.

To moje pierwsze doświadczenie z tego rodzaju haftem. Sama przygotowałam schemat na podstawie kadru  z pierwszego odcinka "Pingwinów z Madagaskaru":


A tak wygląda gotowy motyw:

5 komentarzy:

 1. Wyszedł fantastycznie, długo jeszcze wczoraj pracowałaś, ja zaraz poszłam spać, jak pożegnałam Cię na GG. Ciekawe co teraz zaczniesz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Skończyłam tuż przed zamieszczeniem posta.

  A teraz to ja muszę jedno skończyć, dopiero mogę myśleć o zaczynaniu czegoś innego. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć
  Ja też jestem straszną fanką pingwinów a Twój haft jest rewelacyjny. Ja tam się mało znam na rękodziele ale jestem pod wrażeniem. A mam takie pytanko haftowałaś patrząc na obrazek czy też robiłaś sobie najpierw jakiś wzór?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale długo nie zaglądałam na pocztę - ten hafcik to była forma eksperymentu. Sama zrobiłam schemat, ale w bardzo prymitywny sposób nanosząc na oryginalny obrazek teksturę. To była moja pierwsza, dziewicza przygoda z haftem krzyżykowym - chciałam sprawdzić, czy to w ogóle mnie pociągnie. No i się udało. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. BOMBA!!!! Kurna sama szukam takowych tematycznie wzorów, z całą rodzinką oglądamy perypetie tych przemiłych i zabawnych zwierzątek. A twój jest jak na własną inicjatywę twórczą - rewelacyjny !!!

  OdpowiedzUsuń