wtorek, 22 listopada 2011

Motywy bożonarodzeniowe

Ostatnio pracuję nad takim obrazkiem:
a w międzyczasie wydłubałam trzy motywy dla Mamy do wykorzystania w jej rękodziele:

I to by było na tyle jeśli chodzi o te święta.

4 komentarze:

 1. Przepiękne te konie będą!!! Bardzo trudny i pracochłonny hafcik, nie wiem czy bym wyhaftowała, zaraz pięć razy bym się pomyliła i odłożyła na bok! Kibicuję Ci bardzo:) Hafciki dla Mamy Twojej urocze, ciekawa jestem jak je wykorzysta...
  Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję. Na razie obrazek przedstawia jeden wielki chaos, ale mam nadzieję, że wyjdzie czytelnie - tak naprawdę nie jestem pewna schematu, według którego wyszywam... Zobaczymy. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewo! Motywy, które wyhaftowała Monika wykorzystam do zrobienia dużej bombki, oczywiście w stylu karczocha, bo ten najbardziej lubię. A motywy śliczne. Monika jest bardzo skrupulatna i poważnie podchodzi do każdej pracy, wierzę, że konie będą cudowne. Właściwie to chyba ten tekst powinien być na blogu GUGI a nie Moniki. Mam nadzieję, że Monika się nie obrazi, Ona wie jak jest dla mnie ważna i co myślę o jej pracach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniko, nie tylko Mama Twoja widzi, że jesteś skrupulatna i perfekcyjna w Swoich pracach, ja też dostrzegłam Twoją dokładność i dbałość o to aby były piękne, to się bardzo ceni i podziwia, tak też czynię:) Czekam na koniki, przepiękne koniki!!! Pozdrawiam cieplutko i życzę cierpliwości:)))

  OdpowiedzUsuń